Wil je leren naaien maar weet je niet waar je moet beginnen? Wil je jouw favoriete kledingstukken een tweede leven geven, dan is deze basisworkshop perfect voor jou! Meld je aan voor onze interactieve workshop kleding herstellen met een naaimachine op zaterdag 22 juni van 10:00 tot 12:30.

Bereid je voor op een leerzame ochtend en neem je eigen naaimachine mee! (als je nog geen hebt, regelen wij dit).

Wat kun je verwachten?

  • Onze gastvrouw Soenita verwelkomt je met een glimlach en zorgt voor een gezellige sfeer.
  • Onze modistes Jannie, Meta en Hanneke nemen je mee in de wereld van kleding herstellen en delen waardevolle tips en tricks.
  • Jannie begint met het leren omgaan met je naaimachine. We oefenen met verschillende steken en het stikken van rechte lijnen. Daarnaast behandelen we allerlei tools of the trade. Heb je bijvoorbeeld wel eens een tornmesje gebruikt?
  • Neem zelf wat herstelkleding mee en zij zullen je helpen terwijl jij lekker aktief bezig bent op je eigen naaimachine.

Details:

  • Datum: Zaterdag 22 juni 2024
  • Tijd: 10:00 – 12:30 (graag aanwezig zijn om 09:50 om je naaimachine klaar te zetten)
  • Locatie: Repair Café Den Dolder, Dolderseweg 79A.
  • Kosten: €5, graag contant meenemen
  • Aanmelden: Stuur een e-mail en/of je vragen naar repaircafe@dendolder.nl o.v.v. workshop Soenita

We hebben plaats voor maximaal 8 deelnemers, dus wees er snel bij! Als de workshop vol zit, plaatsen we je graag op de wachtlijst voor de volgende sessie.

Mis deze kans niet om je vaardigheden te verbeteren, geld te besparen en bij te dragen aan een duurzamere wereld! Stuur vandaag nog een aanmeldingse-mail naar repaircafe@dendolder.nl en ontdek hoe leuk en nuttig kleding herstellen kan zijn! Tot gauw!

Volg het repair cafe op facebook Repaircafe Den Dolder en op internet Repaircafe Den Dolder

(Advertentie)