Op de weekends van 9 en 10 december en 16 en 17 december is er een zeer interessante tentoonstelling van 5 kunstenaars uit Zeist in de galerie “De Gehoorzaal “in Den Dolder.

Mascha Teune,  docent bij het kunstenhuis en de schildersvereniging De Toets.

Bert Dekker die zijn opleiding via de Volksuniversiteit Utrecht en de Foudgumse school heeft gekregen.

Daan Corstjens die via de holistische kunstopleidng ’t Pad tot kunstenaar is geworden.

Hans Doortmont heeft zijn opleiding gevolgd aan de Academie voor beeldende vorming in Amsterdam.

Deze vier kunstenaars laten een variatie zien van portretten, landschappen en abstracte werken.

Frank van Hemert heeft zich na zijn werkzame leven zijn passie gevonden in uitgegraven hout, waar hij prachtige sculpturen van maakt.

De expositie is op de weekends open van 12.00 tot 17.00 uur. De opening is op vrijdag 8 december rond 20.00 uur.

Privacy

Deze website maakt gebruik van cookies zodat we u de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in uw browser en heeft functies zoals het herkennen van u wanneer u terugkeert naar onze website en ons team helpen te begrijpen welke delen van de website u het meest interessant en nuttig vindt.